GÖKHAN UZBİR

Diyetisyen

İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Okan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadıköy Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanelerinde klinik stajlarımı tamamladım.

Sofra Grup A.Ş. de toplu beslenme sistemleri stajımı tamamladıktan sonra Bülent Ecevit Üniversitesi Mutfağında çalışmaya başladım. Sardunya Yemek A.Ş. de çalıştım. İstanbulda da birçok kolejin diyet danışmanlığını yaparak, öğrenci ve çocuk beslenmesiyle ilgilendim. Şimdilerde ise Kadim Mizaç Danışmanlık merkezinde danışanlarımızda kariyer yoluma devam etmekteyim.

Kilo Verme – Kilo Alma Programları, Diyabet Tedavisi ve Beslenme, Sporcu Beslenme Programları, Okul Öncesi Dönemde Beslenme, Adolesan Çağında Beslenme, Hipertansiyon ve Beslenme, Yaşlılarda Beslenme, Obezite ve Kilo Kontrolü, Bariatrik Cerrahi ve Beslenme, Yeme Bozukluklarında Beslenme başlıklarında online ve yüzyüze beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir. Kontrolü elden bırakıp kilo alanlar, hastalıklarda beslenme desteğine ihtiyaç duyanlar, daha kaliteli bir yaşam için sağlıklı beslenmeyi hayat standardı haline getirmek isteyenler için sizlere mutlu ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyoruz. Kolay kilo verme herkesin rahatlıkla uygulayabileceği sistematik programdan oluşan bir süreç. Yeter ki diyet, zayıflama, kilo kaybı gibi kelimeleri hayatımızdan çıkaralım. Bu kelimelerin yerine dengeli beslenme ve düzenli egzersiz kelimelerini tercih ederek hayatımıza uygulayalım.

Yetişkin bir insanın süregelen tutum ve alışkanlıklarını değiştirmesinin kolay olmadığını ve bu kalıplaşmış tutumların başında yeme alışkanlıklarımızın geldiğini biliyoruz. Sürekli kilo alıp vermek, zayıflama listelerini uygulamaya çalışmak kilo kaybederken sağlığımızı kaybetmemize neden olabilir. Kilo verme programlarında istenilen hedefe ulaşılabilmesi için mutlaka uzman bir diyetisyenden destek alınması gerekmektedir. Günümüzde beslenme alışkanlıklarımızı değiştirerek birçok hastalığa karşı korunabiliriz.

Daha mutlu ve sağlıklı bir gelecek için önce kendimiz ve çocuklarımız için bedenimize, biyolojimize sahip çıkma bilincini geliştirmemiz gerekmektedir. Sağlıklı beslenmeyi hayatına almak isteyen herkes için mutlaka bir yol vardır, siz de kendinizi mutsuz etmeden o yolu kolaylaştırmak isteyenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz…

 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

WhatsApp'ı Aç
Hemen Sorun
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?