Mail

info@kadimmizac.com

Telefon

0552 569 60 41

Hatice Gökçe

Aİle Danışmanı

1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ve hayatının neredeyse tamamı yine İstanbul’da geçmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Bakırköy’de bitirmiştir. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Sosyoloji, tezli yüksek lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Sosyoloji bölümünde 3.94/4.00 dereceyle tamamlamıştır.

Uzun bir dönem engelli, yaşlı, çocuk ve kadın olmak üzere dezavantajlı gruplara yönelik STK çalışmalarında bulunmuştur. Ayrıca köşe yazarlığı ve editörlük gibi yayın biçim ve süreçlerinin hem mutfağında hem de sahnesinde yer almıştır. Ulusal ve uluslararası alanda lisans, lisansüstü ve doktora öğrenci danışmanlığı yapmıştır.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı, Samsun Üniversitesi’nden MMPI Uygulayıcı Eğitimi + Yetişkinlerde İlk Görüşme Eğitimi sertifikaları bulunmaktadır. Ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın İSTKA destekli projesi bünyesinde “Bağlanma Teorisi Eğitici Eğitimi”, “Klinik Değerlendirme ve Projektif Testler Eğitimi ve Süpervizyon Eğitimleri”, “Mahremiyet Eğitici Eğitimi”, “Sanat Psikoterapisi Eğitimi ve Atölye Çalışmaları” eğitim ve uygulamalarını tamamlayarak sertifikalarını almıştır.

Hakemli dergilerde yayımlanan yedi makalesi ve iki bildirisi bulunmaktadır. Akademik çalışmaları araştırma makaleleri ve kongrelerde bildiri sunumları ile devam etmektedir. Kayınvalidelik üzerine bir de kitap yazmaktadır.

Evli ve üç çocuk annesi, iki gelin kayınvalidesidir.

Evlilik, çocuk ve kayınvalidelik öncesi, süreci ve sonrasında önleyici, eğitici ve yönetici rehberlik anlamında çift, aile ve ebeveyn danışmanlığı ile destek gerektiren her türlü aile ilişkileri ve iletişim danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.