Mail

info@kadimmizac.com

Telefon

0552 569 60 41

Grup Danışmanlığı

Merkezimizde grup danışmanlığı katılımcı, uzman psikolog ve uzman sağlıkçı arkadaşlarımızla yapılmaktadır. Kadim Mizaç olarak grup danışmanlığında amacımız;

  • Kişisel gelişim amaçlı kendini tanıma,
  • Aile dizimi,
  • Öfke kontrolü,
  • Sınav kaygısı,
  • Bağımlılık (alkol,narkotik vb…) konularında sağlıklı, kaliteli yaşam farkındalığını oluşturan, davranış değişikliğinin gerekliliğini fark ettirmektir.

Kadim Mizaç Aile Danışmanlık Merkezi olarak yukarda yazılan hizmetlerine artı değer katmak için farklı danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız;  Bunlar;

İleri yetişkinlik döneminde, yaşam kalitesi ve yalnızlık ölçeği uygulamaları yaparak, menopoz-antropoz sürecinde yaşlarının verdiği artıları görebilme, hissedebilme psikolojik destekle farkındalık oluşturmada danışmanlık hizmetleri yapmaktadır.

Kronik hastalıklarda (diyabet, kanser, demans, alzheimer,..) tanıları olan zihinsel ve ruhsal çöküntü yaşayan kişilere, bilgilendirici, destekleyici, bireysel ve aile-grup danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tek ebeveynlere çocuk yetiştirmede ve zaman yönetiminde profesyonel planlama-programlama çizelgeleri hazırlamaktadır.

Artan iş yoğunluğundan, zaman ve iş yönetimiyle başa çıkamayıp, performansı ve yaşam kalitesi düşmüş birey, yönetici, ekip çalışanlarına disiplinli yol almada danışmanlık yapmak kuvvetli alanlarımızdandır. Çalışma hayatında, zamanı kavramak konusunda duyarlılık kazandırmak, planlama, zaman ve finans yönetimiyle gündemde olan yaklaşımları vererek iş-kalite-üretim ve motivasyon artırmaya yönelik,  bireysel-ekip danışmanlık hizmetleriyle yönetici danışanlarına da çok amaçlı danışmanlık yapmaktadır.

Artık kendinizle, aile bireylerinizle, arkadaşlarınızla veya eşinizle ilişkilerinizde, bu durum böyle devam etmez dediğiniz anda; uzman danışmanlarımızı Kadim Mizaç Danışmanlık Merkezinde sizi karşılıyor olarak bulacaksınız.