Mail

info@kadimmizac.com

Telefon

0552 569 60 41

Şeyma ERİŞ

[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Kurum personelimizden Şeyma Eriş lise eğitimini Gebze Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sürecinde Gebze Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde, Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri/Psikoloji Servisi’nde ve Darıca Sosyal Hizmetler Merkezi’nde staj yapmıştır.

Üniversite akademisyenlerinden Ceren Acartürk koordinatörlüğünde Avrupa Birliği destekli Suriyeli mültecilerin yaşadığı Travma Sonrası Stres Bozukluğu sürecinin ele alındığı araştırmada gönüllü olarak yer almış ve Suriyeli çocuklarla atölye çalışmaları yapmıştır.

Mezuniyet sonrası lisans eğitimine destek olarak Aile Danışmanlığı Eğitimi (Üsküdar Üniversitesi), Oyun ve Masal Terapisi Eğitimi ( Üsküdar Üniversitesi), Çocuk Psikometrik Testleri Eğitimi (Üsküdar Üniversitesi), Klinik Batarya Eğitimi (Kim Psikoloji), Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi (Kim Psikoloji), Travma Testleri Eğitimi (Kim Psikoloji) almıştır.

Şu an Kadim Mizaç Aile Danışmanlığı Merkezi’nde danışan görmektedir.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]